— Aktuality —

Vánoční trénink s Hanzim a Vovou přilákal spoustu členů našeho svazu a jejich rodičů, kteří se přišli podívat na to, jak jejich ratolesti trénují a čeho všeho je možné v našem sportu dosáhnout. Fotografie jsou toho důkazem.

Milí rodiče, sourozenci, babičky i dědečkové, dovolujeme si Vás a Vaše děti - členy parkourového kroužku při škole Elišky Krásnohorské - pozvat na Vánoční trénink, kde se můžete podívat, co se učíme na lekcích a jak to Vašim dětem jde. 💪

Trénink plný akrobacie, tricků, parkouru a freerunu pod vedením parkourového atleta Vovy se v noci z pátka na sobotu 23. listopadu opravdu povedl. Pár fotek pro připomenutí níže.

Vánoční trénink s exhibicí - 16.12.2017 od 12:00 - 14:00 hod. v Tyršově domě (Sokole) ve Vaníčkově ulici za divadlem.

(c) 2020 Český svaz parkouru z.s.
Vytvořeno službou Webnode